Meist

 Kannuklubi ehk Tartu Karaokeklubi koosneb aktiivsetest lauluhuvilistest noortest ja noorematest, vähemalt 18-aastastest, Eesti (valdavalt Tartu) elanikest. Esialgu nimega "Pubi "6teist KANNU" Karaoke Fännklubi" sai ametlikult loodud 23. oktoobril 2005. aastal eklubi.ee keskkonda. Asutajateks õhtujuht Allar ja uustulnuk Kristo. Sel ajal oli meie toonases kodupubis möödunud esimene karaokesõprade laine ja asutus vajas aktiviste, kes puhuksid naljaga pooleks öelduna elu taas sisse nii Allarile kui ka pubis toimuvale karaokele. Umbes sama aasta augusti lõpus hakkas karaoke-meister Allari töölaua ees pea igal karaokepäeval koos käima kindel seltskond inimesi, täienedes toredate lauljate poolest iga nädalaga.

 Nii avastasime lõpuks endalegi üllatuseks, et Tartu Karaokeklubi hingekirjas on mitteametlikult üle 90 rohkem- või vähemaktiivse liikme, kellest igaühel oma lemmiklaulud ja kõigil tõsine soov end tõestada ning kõikjal esinedes näidata.

 2006. aastast alustasime kevadist - hooaja lõpule eelnevat - karaokevõistlust "Kannuvisioon", mis lõppes 2019. aastal.
 Alates 2009. aastast ka jõulude-eelne karaoke mõõduvõtmine "No Tere Talv!" ning 2011. aastast sügisene duettide konkurss, mis alates 2024. aastast toimub hoopiski aasta alguses. Aastast 2006 korraldas Tartu Karaokeklubi üleriigilist karaokelauljate festivali "KaraokeFest" nime all, see suursündmus kogub hetkel sahtlis jõudu.
Üritustest ja nende võitjatest lähemalt juba ürituste lehelt!

 2011/2012 hooajast vahetus pubis "6teist KANNU" karaokeõhtujuht, karaokesid asus Allari mantlipärijana vedama Kristo.

 2013. aasta 23. maist on Tartu Karaokeklubi äriregistris registreeritud mittetulundusühinguna! Hetkel on klubis 12 liiget.

Meie põhikirjaga saab tutvuda ning liikmeks astumise avalduse alla laadida viidete alt! Põhikiri on meie tegevuse alustalaks. Tutvu sellega kindlasti enne liitumissoovi avaldamist!

 Alates 2018. aasta septembrist tunnustas ja soovitas Tartu Karaokeklubi pubi "Krooks" karaoket, mis alustas järjekindlalt oma arengut avakaraokega 10. novembril 2015. a.

 2019. aasta 30. mail lõpetasime tegevuse pubis "6teist KANNU". Ühtlasi lõppesid ajutiselt ka meie traditsioonilised lauluvõistlused.

 Alates 11. veebruarist 2020. a. toimusid teisipäevased "Krooksust" tuntud karaoked edasi ööklubis "Level".

 12. märts 2020. a. – Valitsus kuulutas seoses koroonaviiruse pandeemilise levikuga maailmas ja viiruse tõenäolise Eesti-sisese leviku laienemisega riigis välja eriolukorra. Esmakordselt Eesti karaoke ajaloos ei toimu sel ajal ühtegi karaoket ega muud avalikku üritust! Eriolukorra avalikke siseüritusi piirav nõue muutus ajutiselt kehtetuks 1. juunist 2020. a., varieerudes eirinevate piirangutega 2022. aasta kevadeni.

 Peale paljude ürituste vaibumist ning meelelahutuskohtade sulgemist hakkas karaoke-elu Tartus taastuma "Leveli" asemel hoopis aeg-ajalt toimuvate lauluõhtutega kohvik-restoranis "Green Room Cafe", Atlantise Majas.

 2022. aasta 14. aprilliks saime pakkumise lõpuks esimese piirangute-vaba karaokeõhtu läbiviimiseks Kultuuriklubis Salong, kus aeg-ajalt toimetame tänaseni.

 27. oktoobrist 2022. a. alustasime karaokega Tartu Õlleministeeriumis. Esialgu toimuvad karaoked üle nädala neljapäeviti.

Karaokekalender

Meie toetajad:
Tartu Kontsert
KPO Disain